Карабін Z-15 кал.223Rem ствол 10,5" нерж

Производитель: Zbroyar
ШтрихКод: 2000000285535
42750 грн

  • Наличие: Есть в наличии

Наши преимущества
Быстрая доставка

Быстрая доставка

В любую точку Украины

Возврат

Возврат

Товара надлежащего качества

Гарантия

Гарантия

На весь ассортимент

Мисливський самозарядний карабін «Zbroyar Z-15». Вільно-вивішений ствол довжиною 10,5” (266 мм) виготовлений з нержавіючої сталі. Контур полегшений, тип (довжина газовідводної системи) - «Carbine». 

Ствольні коробки виконані методом кування з подальшою обробкою на верстатах з ЧПК. Матеріал - авіаційний дюралюміній 7075-Т6. Покриття - твердий анод чорного кольору. В карабіні використаний низькопрофільний регульований сталевий газблок з кріпленням на стяжних гвинтах (не на штифтах). Автоматика карабінів відрегульована на роботу з дульним пристроєм типу Pig” (посаджений на нероз'ємний фіксатор різьби). Дульний пристрій «Pig» призначений для комфортної стрільби і зменшення дульного спалаху. За рахунок конструкції воронки він посилає ударну хвилю в напрямку від стрільця.

Цівка з легкого алюмінієвого сплаву довжиною 9.5"(240 мм) дозволяє комфортно утримувати зброю і не перешкоджає охолодженню ствола. Цівка має інтегровану планку пікатінні на 12 годин з можливістю встановлення додаткових планок на 3,6 або 9 годин.

Фурнітура від американського виробника Bravo Company:

 -Легкий і міцний приклад стандарту Mil-Spec з гумовим тильником, сконструйований таким чином, щоб максимально запобігти зачіпанню виступаючими частинами приклада за одяг,  або спорядження. Кріплення ременя на приклад: традиційний паз для реміня і два гнізда для швидкоз'ємних антабок QD. Приклад зафіксовано для збереження мінімальної загальної довжини карабіну - 800 мм.

-Труба Приклада стандарту Mil-Spec, антабка також з роз'ємом QD

 -Руків'я управління вогнем зі зменшеним кутом. Текстурована поверхня дозволяє впевнено контролювати зброю. Руків'я обладнане  відсіком для зберігання батарейок або інших дрібних частин.

Карабін комплектується одноступеневим ударно-спусковим механізмом «ALG Defense» (США), регульованим газблоком, дульним пристроєм Pig (посаджений на нероз'ємний фіксатор різьби), металевим магазином на 10 патронів, додатковою планкою пікатіні, чохлом для зберігання і перенесення (має плечовий ремінь, ручку для горизонтальної перенесення, внутрішні відділення для магазинів )

*Гарантійний термін складає 2 роки з дня продажу або 10 000 пострілів.

 Гарантія на виріб розповсюджується виключно при використанні якісних заводських мисливських боєприпасів. 

 Враховуючи комплектацію виробу стволом із нержавіючої сталі, використання патронів з біметалічною кулею може суттєво знизити ресурс ствола. При цьому, критичне зношення каналу ствола може не бути розцінено, як гарантійний випадок.

Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв