Патрон Hornady Black кал. 5.45х39 куля V-Max маса 60 гр (3.9 г)

Производитель: Hornady
ШтрихКод: 2000000334745
1000 грн

  • Наличие: Есть в наличии

Наши преимущества
Быстрая доставка

Быстрая доставка

В любую точку Украины

Возврат

Возврат

Товара надлежащего качества

Гарантия

Гарантия

На весь ассортимент

Hornady V-Max – це високоякісна вармінт-куля з тонкою латунною оболонкою и пластиковим наконечником, який, окрім покращення балістики кулі, при влучанні у ціль «розпирає» свинцевий сердечник, тим самим забезпечуючи хорошу експансивність. Завдяки конструкції, кулі V-Max мають високий балістичний коефіцієнт, що дозволяє, окрім полювання, використовувати їх у спортивній стрільбі.

Найкраща вармінтінгова куля з презентованих на ринку, оснащена полімерним балістичним наконечником і відрізняється надзвичайною настильністю траєкторії. Неперевершена концентричність оболонки провадить безпрецедентну точність і розкриття на всіх дистанціях та швидкостях, менших за 500 м/с.

Кулі V-Max також використовуються для спорядження набоїв Varmint Express и Superformance Varmint.

Особливості:

1. Полімерний носик

Полімерний балістичний наконечник підвищує балістичний коефіцієнт і розкриття при влучанні навіть на швидкостях, нижчих за 500 м/с.

2. Високий балістичний коефіцієнт

Кулі Hornady поєднують гострий полімерний наконечник з оптимальним – з точки зору аеродинаміки – профілем, що дозволяє досягти високого балістичного коефіцієнту. Профіль кулі V-Max створює максимальну ведучу поверхню, тим самим підвищуючи стабільність у польоті.

3. Штампований свинцевий сердечник

Процес штампування дозволяє досягти точності при виробництві сердечника, зокрема – виїмки для наконечника. Таким чином, носик може акумулювати енергію для вминання вглиб сердечника, що призводить до дроблення сердечника і оболонки.

4. Звуження Boat Tail і основи Flat base

Залежно від типу кулі V-Max пропонує різні типи звужень Boat Tail і основ Flat base, забезпечуючи стабільність при стрільбі на великі дистанції.Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв