Патрон Hornady Match кал.308 Win (7,62/51) куля BTHP маса 168 гр (10.88 г) 50шт./упак.

Производитель: Hornady
ШтрихКод: 2000000334714
3600 грн

  • Наличие: Есть в наличии

Наши преимущества
Быстрая доставка

Быстрая доставка

В любую точку Украины

Возврат

Возврат

Товара надлежащего качества

Гарантия

Гарантия

На весь ассортимент

Кожен компонент патронів Hornady серії Match ретельно підібраний для того, щоб забезпечити стабільність якості. Суворий контроль в процесі виробництва гарантує максимально точну посадку куль, стабільність зарядів і тиску, оптимальну швидкість, незмінність загальної довжини патрона і найвищу точність.

Гільзи для виробництва патронів Hornady Match піддаються жорсткому відбору по сукупності наступних параметрів: концентричність і однакова товщина стінок гільзи, а також однакові внутрішній обсяг і маса. Це зроблено для того, щоб забезпечити максимально однакову посадку кулі, тиск, оптимальну швидкість, стабільну повторювану точність кожного пострілу. Патрони Hornady Match, залежно від калібру, споряджається кулями A-MAX, BT, BTHP, ELD Match або HP.

Оболонки куль, які використовуються в набоях серії Hornady Match, виготовлені по технології AMP (Advanced Manufacturing Process), що гарантує практично нульову зміну товщини і безпрецедентну однорідність оболонки.

Тип пороху і капсулів підбираються під кожен конкретний тип і масу кулі, для забезпечення оптимального тиску, швидкості і стабільної точності.Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв